דצמבר 6, 2022 06:41

6 עיצובי פרגולה חדשניים

אז גללת בפינטרסט והסתכלת בחצרות האחוריות של אנשים אחרים בקנאה בפרגולות היפות שלהם ובאיך הם ריהטו אותן בצורה כל כך יצירתית. זה בסדר אנחנו מבינים את הכאב שלך והמצאנו רעיונות לעיצוב פרגולה מרגשים וחדשניים לא פחות שתוכלו לשאוב מהם השראה תוך כדי עיצוב פרגולה לבית שלכם.

פרגולת ג'קוזי

בין אם כבר בבעלותכם ג'קוזי ובין אם אתם מתכננים לרכוש אחד, דרך מצוינת להעלות את חווית הג'קוזי החיצוני היא להוסיף עליו פרגולה. לא רק שאתה זוכה ליהנות מפרטיות, אלא שזה גם נראה נהדר. התכוננו להרשים את כל החברים שלכם בפעם הבאה שתערכו מסיבת ג'קוזי בביתכם עם עיצוב הפרגולה החדש שלכם.

פרגולה מחוברת לקיר בית

אם אין לכם הרבה מקום אבל עדיין רוצים פרגולה מרהיבה בבית, תוכלו לנצל את אחד מקירות הבית שלכם בעיצוב הפרגולה שלכם. בחירה בבוני פרגולות מנוסים היא חיונית לעיצובים לא שגרתיים כמו אלה, אבל כדאי ליהנות מפרגולה בחלל קטן.

פרגולה למטבח חוץ

אוהבים לערוך ארוחות ערב, ברביקיו ומסיבות? זה יכול להיות צפוף בתוך הבית, ואתה לא יכול להזמין כל כך הרבה חברה. אם אתה משרת את החברה שלך בחוץ, אתה כל הזמן הולך אל המטבח וממנו אל החצר האחורית שלך. פתרו זאת על ידי יצירת מטבח חיצוני מדהים עם כיריים, כיור ודלפק מתחת לפרגולה. תיהנו מהאוויר הצח ותתקשרו עם האורחים שלכם בזמן שאתם מכינים משהו טעים לאכול.

 

מעניין: לעוד פתרונות הצללה יצירתיים לחצו כאן >>>

פרגולה לסלון בחוץ

הוציאו ספה וטלוויזיה ותבלו עם החברים שלכם, תהנו מהחוויה הרעננה הפנימית אך החיצונית שפרגולה מציעה. אם תבחרו בעיצוב פרגולה עם גג, תוכלו להגן על הרהיטים שלכם מפני פגעי מזג האוויר. זה יכול להיות מקום חם ומסביר פנים אפילו יותר על ידי הוספת וילונות לבנים רכים לאורך צידי הפרגולה. הם ייראו נהדר ויספקו קצת פרטיות.

פרגולה עם פאנלים סולאריים

האם אי פעם שקלת פאנלים סולאריים לבית שלך? דרך יצירתית להוסיף פאנלים סולאריים לבית שלך או להוסיף עוד פאנלים סולאריים כשיגמר לך המקום על הגג שלך היא לחשוב על הפרגולה שלך כעל הרחבה של הגג שלך. באמצעות הפרגולה שלך, אתה יכול להשתמש בדרך מחוץ לקופסה כדי להרשים את השכנים והמשפחה עם הפתרון היצירתי שלך.

פרגולת גן תלויה

אל תתנו לשטח שמעל הראש שלכם להתבזבז. השתמש בו כדי לתלות צמחים שונים וליצור גינה תלויה יפה.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.alum-haifa.co.il/.