דצמבר 6, 2022 06:41

טיפים איך לקצץ בעלויות ולחסוך כסף

הפחת את צריכת האנרגיה שלך.

למרות שרוב האנשים מתעצבנים, הם פשוט מקבלים את הסכום שמופיע באופן קבוע בחשבון החשמל שלהם. אפשר להפחית באופן דרסטי את צריכת האנרגיה והעלויות הנלוות אם תפעלו על פי כמה כללים פשוטים. הטריקים האלה כל כך פשוטים שאין סיבה טובה לא להשתמש בהם אם אתה רוצה או צריך לחסוך כסף. לא רק שאתה עושה משהו טוב למען עצמך, אתה גם משפר את האיזון הסביבתי האישי שלך. כבה את האור כשאתה לא בסביבה. אין סיבה טובה מדוע אתה צריך להשאיר את האור דולק כשאתה לא בחדר או אפילו בבית, אז פשוט לחץ על המתג כשאתה עוזב. כדאי להדביק פתק על דלת הכניסה כדי שתזכרו ביציאה מהדירה. כבה את מיזוג האוויר והחימום במידת האפשר. אם חם לכם מדי, פתחו חלון או השתמשו במאוורר קטן. כדי להתחמם, לבשו שכבות של בגדים, התכסו או השתמשו בתנור חימום קטן. השקיעו בבידוד טוב. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם להשקיע בפרויקט שיפוץ מהותי, החליפו את הבידוד הישן והדוף שעל הקירות שלכם בטכנולוגיית בידוד יעילה ביותר ומודרנית. זה חוסך לך כסף בטווח הארוך על ידי שמירה על האוויר החם או הקריר בתוך הבית שלך. אם אתה יכול, השקיעו גם בפאנלים סולאריים. אם אתה רציני לגבי השקעה בעתיד שלך ושל כדור הארץ, כדאי לך לשקול פאנלים סולאריים. עלויות ההתקנה עדיין גבוהות למדי, אבל האנרגיה הסולארית הולכת ונעשית זולה מדי שנה.

השתמש באמצעי תחבורה זולים יותר.

בעלות על מכונית, אחזקתה ומילויו באופן קבוע יכולים לעלות לכם חלק ניכר מההכנסה. תלוי כמה אתה נוהג, בסופו של דבר אתה מוציא מאות או מאות דולרים בחודש על דלק. יש גם עלויות לביטוח ותיקונים. במקום לנהוג בעצמך, עליך לבחור בחלופה זולה יותר או בחינם. זה לא רק חוסך כסף אלא גם מתח יומיומי בכביש המהיר, וזה גם מכניס אותך לכושר גופני, גם אם אתה רק צריך ללכת ברגל לתחנה הבאה. חקור את אפשרויות התחבורה הציבורית באזור שלך. בהתאם למקום מגוריכם, ייתכן שיהיו אינספור קישורי תחבורה ציבורית זמינים עבורכם. ברוב הערים הגדולות יש רכבות תחתיות, חשמליות, רכבות פרבריות וקווי אוטובוס חוצים את העיר, ואפילו בערים בינוניות יש כיום בעיקר קישורי אוטובוס טובים ולפחות תחנת רכבת אחת. שקול הליכה או רכיבה על אופניים לעבודה. אם אתה גר קרוב מספיק לעבודה, אלו הן דרכים נהדרות לא רק לחסוך כסף בנסיעה לעבודה, אלא גם לשאוב אוויר צח ולהמשיך לנוע. אם אתה לא יכול בלי מכונית, לפחות תחשוב על נסיעה ב-Carpool. כך תוכלו לחלוק את עלות הדלק והתחזוקה. בנוסף יש לך עם מי לדבר בדרך לעבודה.

 

מעניין: מזמינים חופשה בבוקינג? חסכו כסף בשימוש בקוד מבצע >>>

אתה יכול גם ליהנות בזול או אפילו בחינם.

אם אתה רוצה לצמצם את ההוצאות האישיות שלך, זה יכול להיות שאתה מבטל את כל המותרות הפזיזות מחייך ללא תחליף. אבל זה לא בהכרח אומר שאתה לא יכול ליהנות יותר. כל שעליכם לעשות הוא לשנות את הרגלי הפנאי שלכם ולחפש אלטרנטיבות זולות יותר, ותשיגו איזון מושלם בין כיף לאחריות. תתפלאו לגלות כמה כיף תוכלו ליהנות תמורת כל כך מעט כסף אם תשתמשו בו בחוכמה! הישאר מעודכן באירועים בעיר שלך. ברוב הערים ואפילו עיירות קטנות יותר בימים אלה יש לוח אירועים לאירועים הקרובים באזור. ואירועים כאלה, שמאורגנים על ידי העירייה או מועדונים ועמותות מקומיות, הם בדרך כלל זולים מאוד או אפילו בחינם. בערים בינוניות, למשל, אפשר לראות תערוכות לרוב, לצפות בסרטים בפארקים באירועי קולנוע באוויר הפתוח או להשתתף בעצרות התרמה. לקרוא בהשוואה לסרטים ומשחקי וידאו, ספרים זולים (במיוחד אם קונים אותם משומשים). ספר טוב יכול לקלוט אותך לחלוטין ואתה יכול לחוות חיים אחרים דרך עיניהן של דמויות מרגשות או ללמוד דברים חדשים שלעולם לא היית יודע אחרת. כיף לעשות פעילויות זולות עם חברים. יש אינסוף דרכים שבהן אתה יכול ליהנות עם החברים שלך שעולות מעט כסף או לא. צאו לטיול, ערכו ערב משחקים, צפו בסרטים ישנים, טיילו בשכונה שכולכם מעולם לא הייתם בה, או עשו ספורט יחד.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://nau.co.il/.