דצמבר 6, 2022 06:03

טיפים לטיולים שאתם חייבים להכיר!

מוצרים גאוניים בשביל הילדים הקטנים

בין אם אתם נוסעים במטוס, בסירה, במכונית או ברכבת, עליכם להעסיק את הקטנים. השפיות של כולם על כף המאזניים! אז, מלבד הספרים הסטנדרטיים, חוברות הצביעה והטאבלטים, בדוק את המוצרים הגאונים האלה:

 

מפצלי אוזניות – אם יש לך מספר ילדים, הביאו מפצלי אוזניות! תוכל לחתוך ויכוחים על טאבלטים וסרטים לשניים.

משחקים מגנטיים – גדלת לשחק משחקים מגנטיים במכונית? לחשוב על זה נותן לנו את כל התחושות! קח כמה משחקי מכוניות מגנטיים גם לילדים שלך.

צייר לפי ספרי מדבקות – הביאו את פרויקט המלאכה לדרך עם אחד מהספרים המהנים האלה של צבע אחר מדבקה!

למה לא היו להם את ספרי הצבע על המדבקה כשהיינו ילדים?! גאוני, הא? מכיוון שכנראה יש לך FOMO עכשיו, העלינו כמה רעיונות גם למבוגרים. מתחילים!

תארזו קצת כיף גם למבוגרים!

היי, גם מבוגרים משתעממים בטיולים! רוצה להפוך את הטיול הבא שלך להרבה יותר כיף? הנה כמה דברים חיוניים לטיולים שהמבוגרים בקבוצה יאהבו:

 

קלפי שיחה – משחק "הרגעים שלנו" הוא די מדהים! רוצים ללכת בדרך החסכונית? יש לנו התחלה של שיחות משפחתיות בשפע! אנחנו גם אוהבים את ערכת הקלפים של נושאי טבלה לזוגות.

טריוויה – אתה יכול למצוא כרטיסי טריוויה כמעט לכל נושא באמזון, אז בחר את המועדף עליך! ראינו טריוויה של מוזיקה משנות ה-90, טריוויה של היסטוריה אמריקאית, ואפילו כרטיסי טריוויה של בנות הזהב. התחייבו לנושא וצא הכל!

ספרי אודיו – אם אתה נוהג בן לילה, נוסע ברחבי הארץ או טיסה לטווח ארוך, ספרי אודיו יכולים לבדר אותך במשך שעות!

מיקרופון קריוקי לרכב – למה שלא תארח מסיבת קריוקי משלך על הכביש? אתה יכול עם מיקרופון Bluetooth שימושי זה!

אנחנו מוכנים לתכנן את טיול הכביש ב-Carpool קריוקי שלנו עכשיו! מי איתנו?!

 

קופונים לבוקינג: https://cheaphotelstelaviv.co.il/booking-coupon/

שוהים בבית מלון או השכרה? הביאו את מרכיבי הנסיעות הללו

הצענו המון טיפים שיהפכו את ההגעה ליעד שלך לנסבלת יותר, אבל מה אתה צריך להביא כדי ליהנות מהזמן הטוב ביותר ברגע שאתה שם? בדוק את הרכיבים החיוניים הבאים לנסיעות שמתאימים לאירוח ביתי בבתי מלון או להשכרה:

 

תיק טואלטיקה תלוי – שמרו על חדר המלון שלכם מסודר ומסודר והפכו את הבוקר לפחות מלחיץ עם תיק כלי רחצה תלוי.

Emergen-C – לילות מאוחרים, שדות תעופה צפופים והלחץ של נסיעות עלולים לגבות מחיר ממערכת החיסון שלך. כאשר אנו מטיילים, אנו מקפידים לקחת Emergen-C כל בוקר!

מגהץ קטן – אנחנו תמיד אורזים מגהץ קטן במזוודה שלנו! זה מהיר יותר משימוש במגהץ וטוב שיש גיבוי אם למלון או לנכס המושכר שלך אין כזה.

שקיות כביסה – שמור את כל הכביסה המלוכלכת מאורגנת והרחק מהבגדים הנקיים שלך! שקיות הכביסה הללו הופכות את החיים על הכביש להרבה יותר קלים (ופחות מסריחים). אפשר גם להביא שקיות אשפה נקיות מהבית בשביל זה!

מכונת סאונד – שינה מחוץ לבית היא קשה מספיק. הפוך את זה קצת יותר קל עם הצלילים המרגיעים של מכונת סאונד.

מטען קיר USB – לעולם אל תילחם שוב על שקע! הביאו אחד ממטעני ה-USB האלה כדי שתוכלו לטעון מספר מכשירים בו-זמנית.

מארגון ועד נוחות, הדברים האלה רק הופכים את החיים בדרכים קצת יותר טובים!

מה הם עיקרי הנסיעה שלך?

אני מקווה שהמוצרים האלה יעזרו לכם להפוך את החופשה המשפחתית הבאה שלכם, סוף שבוע של בנות או חופשה זוגית לקצת יותר קלה! למידע נוסף היכנסו לאתר HOTELDEAL.